Patys įvairiausi čirvinių blynų receptai

Patys įvairiausi čirvinių blynų receptai

Kai kalba pasisuka apie blynus, tikriausiai žinome vos kelis receptus, kuriuos naudojame kaskart. Neretai tokie blynų receptai nusibosta ir juos valgome nebe taip skaniai, kaip norėtume. Jeigu ganėtinai dažnai kepate čirvinius blynus, tai turbūt turite tik vieną įprastą receptą, kurį naudojate. Tačiau tokie blynai gali būti kepami ir kitaip, tad apie įvairius čirvinių blynų receptus papasakosime šiame straipsnyje.

Neįprastas čirvinių blynų variantas

Turbūt daugmaž visi žino įprastą čirvinių blynų receptą. Jis yra gaminamas beveik taip pat, kaip ir įprastų blynų, tik į jį dedama daugiau sviesto. Tačiau tokie blynai nebūtinai turi būti tik saldūs. Čirvinių blynų tešla gali būti pagaminta iš bulvių. Ir tai gali būti ne vien tik pusryčių maistas, o toks variantas puikiai tinka tiek pietums, tiek vakarienei. Taigi, norint pagaminti tokį variantą prireiks šių ingredientų:

  • Bulvių;
  • Kiaušinių;
  • Miltų;
  • Krakmolo;
  • Pieno;
  • Druskos, pipirų.

Bulves reikėtų išsivirti iš anksto. Geriausia jas virti su lupena, nes taip išliks daugiau skonio. Kai jos išverda, jas reikėtų atvėsinti ir nulupti, o tada sutraiškyti. Tada į sutrintą masę reikėtų mušti kiaušinius, dėti miltus ir krakmolą, įdėti druskos ir pipirų ir pilti pieno. Masė turėtų gautis pakankamai skysta, kad įdėjus keletą šaukštų į keptuvę ji galėtų nesunkiai pasiskleisti visoje keptuvėje.

Kitokių spalvų čirviniai blynai

Dažniausiai esame įpratę blynus matyti gelsvos spalvos. Tačiau namų sąlygomis, be jokių netinkamų medžiagų, juos galima nudažyti įvairiomis spalvomis. Dažniausiai tokių čirvinių blynų receptas yra įprastas, tik jiems nudažyti yra naudojamos papildomos medžiagos. Norint, kad jie išeitų rausvi, reikėtų į jų masę pridėti burokėlio. Jeigu norite žalsvų – tuomet jums prireiks špinatų. O jei norite ryškios, geltonos spalvos, tada bus reikalinga ciberžolė. Kepant tokius blynus galite išgauti pačias įvairiausias spalvas, kurias tik norite. Tik verta žinoti tai, kad darant jų tešlą, reikėtų pilti šiek tiek mažiau pieno, kad įpylus burokėlių, špinatų ar kitos spalvos skysčių tešla nesigautų per daug skysta. O jei jau taip atsitiko, tada įdėkite daugiau miltų.

Su kuo galima pagardinti įprastą čirvinių blynų tešlą?

Jeigu norite kažko įmantresnio, tai net paprastą čirvinių blynų tešlą galite padaryti kitokia su vos keliais ingredientais. Čirviniai blynai yra labai skanūs su kokosu. Tad į įprastą jų tešlą galite įberti šiek tiek kokosų drožlių. Jeigu norite minkštų blynų, į jų masę galite įtarkuoti obuolio ar kriaušės. Tad tokiais paprastais ingredientais galite gardinti paprastą tešlą ir blynai gausis visai kitokie.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *