Seksas per pirmą pasimatymą (už ir prieš)

Seksas per pirmą pasimatymą (už ir prieš)

Ganėtinai dažnai girdime, kad seksas per pirmą pasimatymą yra nederamas dalykas. Moterys kurios taip elgiasi yra sutapatinamos su paleistuvėmis, lengvai prieinamomis merginomis ir “apdovanojamos” kitokiais epitetais. Problema tik tame, kad visus tuos negerus dalykus sako pačios moterys. Štai PlayBoy atliko vyrų aklausą apie tai ką stipriosios lyties atstovai galvoja dėl sekso per pirmą pasimatymą. Paiškėjo, kad vyrų požiūris yra kur kas tolerantiškesnis.

Žemiau pateikiame keletą vyriškų komentarų.

Vyrai apie pirmą kartą

Kristijonas 24 metai.
Seksas per pirmą pasimatymą yra vienintelis būdas merginai užsitikrinti antrąjį.

Benas 28 metai.
Nieko blogo tame nematau. Aišku tik tuo atveju jei jaučiamas abipusis potraukis. Jei taip nutiktu tikrai negalvočiau apie merginą kaip netinkama tolimesniems sąntykiams. Juk atmetus visas demagogijas tai pora yra du draugai, kurie be visa ko dar ir užsiema seksu tarpusavyje.

Ovidijus 27 metai.
Tai būtų blogai. Seksas tai tarytum užkariavimas, kurį tu prarandi jei viskas nutinka per pirmą pasimatymą. Vaikinui nebelieka ko daugiau tikėtis. Tokia mergina tikriausiai palikčiau ir tiesiog pamirščiau.

Rokas 29 metai.
Nieko blogo apie mergina tikrai negalvočiau, bent jau aš asmeniškai. Jei tai nutinka natūraliai, po vakarienės ir kino tai būtų tiesiog puikus vakaro pratesimas.

Giedrius 23 metai.
Tai tikrai nėra blogai ir taip, aš tikrai vėl norėčiau susitikti. Nebent aišku būtų kitų trūkumų, kurių net seksas negali kompensuoti.

Gvidas 26 metai.
Viskas priklauso nuo to kaip mergina elgiasi iki to ir po to.

Rimas 37 metai.
Lytinis aktas yra normalus dviejų suaugusių žmonių laisvalaikio ledimas. Nereikia jo taip sureikšminti.

Jonas 26 metai.
Tikrai dėl to nemesčiau merginos. Tiesa sakant kelis kartus teko permiegoti su mergina per pirmą pasimatymą ir visa tai išaugdavo į ilgalaikius santykius.

Iš aukščiau išsakytu vaikinų minčių galima susidaryti nuomonę, kad požiūriai yra genėtinai skirtingi. Vieni vaikinai į tai žiūri neutraliai, kiti teigiamai, o tretieji – neigiamai. Tačiau akivaizdžiai ryškėja tendencija, kad dauguma vaikinų į tai žiūri kaip į normalų elgesį. Neigiamas požiūris yra pagrinde formuojamas pačių dailiosios lyties atstovių.

Straipsnis parengtas ir patalpintas krvi.lt komandos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *