Pavasarinis kombinezonas kudikiui – kaip išsirinkti

Pavasarinis kombinezonas kudikiui – kaip išsirinkti

Pavasaris. Lauke šlapia, visur purvynai. Kovo mėnesį dar šalta, o balandį jau karšta. Pasivaikščiojimui su mažyliu lauke šiam reikalingas pavasarinis kombinezonas kudikiui ir jį renkantis tiesiog būtina atsižvelgti į to laikotarpio permainingus orus.

Taigi, kokie turėtų būti pavasariniai kombinezonai vaikams ir į ką atsižvelgti juos įsigyjant?

Spalva. Ryškios spalvos, žinoma, džiugina akį, žydrus ir rožinius atspalvius palikime žiemos periodui, o štai pavasariui labiausiai tiks tamsios spalvos.

Rinkitės modelius, kurie pasiūdinti iš purvui atsparaus audinio. Savaime suprantama, jie brangesni, tačiau labai lengvai valosi – išsipurvinusias vietas pakanka tiesiog pavalyti drėgnu skudurėliu.

Patyrusios mamos pataria pavasario sezonui įsigyti du puskombinezonius ir nešioti juos su viena striuke, kadangi apatinė komplekto dalis išsipurvina dažniau, nei viršutinė.

Pašiltinimas. Jei įsigydami žieminį kombinezoną mes ypač atidžiai žiūrime į tai, koks jame pašiltinimas, tai pavasario sezonui tai visiškai neaktualu. Šiuo atveju pašiltinimas gali būti bet koks.

Kombinezonas kudikiui netūrėtų būti labai šiltas. Šviečiant pavasarinei saulutei jūsų mažylis gali suprakaituoti, o tada iškyla pavojus ir greit peršalti. Specialistai pataria vėsiomis pavasario dienomis vaikui užvilkti termo rūbelius.

Puikus pavasarinis variantas – membraniniai kombinezonai – jie ploni, lengvi ir neperšlampa, be to, nuo jų nesunku nuvalyti purvą. Tiesa, čia yra vienas bet – membrana veikia tik esant judėjimui. Jei jūsų vaikutis pasyvus, tai jam lauke pavasarį bus šalta.

Pavasariniai kombinezonai kudikiams būtinai rankogaliuose ir kelnių apačiose turi turėti gumytes. Būtent jos apsaugo nuo vėjo ir drėgmės.

Nepamirškime, kad kapišonas irgi turėtų lengvai užsidėti, lengvai užsitraukti užtrauktukas ir būtinai turi būti liežuvėlis, apsaugantis jūsų vaiko smakrą nuo užtrauktuko.

Kadangi pavasarį vaikai dažniau išsipurvina ir rūbelius tenka dažniau skalbti, tai vaikiški darbužiai greičiau susidėvi. Savaime suprantama, kokybiškus patikimų prekių ženklų gaminius galime skalbti skalbimo mašinoje ir nesukti sau galvos. Šiuolaikiniai gamintojai kombinezonus vaikams siuva iš specialaus audinio, kurio audimo struktūra neyra skalbiant.

Prekės kudikiams internetinėje parduotuvėje „KIDY“

Kidy – tai internetinė parduotuvė, kurioje pirkėjų dėmesiui prekės kudikiams, įvairaus amžiaus vaikams bei jų tėveliams. Šiais laikais auginti vaikus nepalyginamai lengviau, nei prieš penkiasdešimt ar šimtą metų, kadangi šiuolaikiniai gamintojai siūlo daug naudingų ir patogių daiktų, specialaus maisto ir rūbų. Mūsų parduotuvėje jūs rasite geriausias kudikiu prekes pačiomis palankiausiomis kainomis.

„Kidy.Eu” parduotuvėje jūs galite rasti madingų, gražių, svarbiausia, kokybiškų drabužių jūsų brangiems vaikams, rūbų besilaukiančioms moterims. Mes siūlome labai įvairų asortimentą – nuo apatinių drabužių iki viršutinių žieminių rūbų. Gražūs vokeliai, vystyklai, kokonai, smėlinukai (bodžiukai), galvos apdangalai, kombinezonai, striukės ir daug kitų dalykų mažiesiems madistams ir madistėms nuo gimimo iki 7 metų.

Mes turime ir žaislų, kurie ne tik ilgam įtrauks jūsų vaikus į žaidimo procesą, bet ir įtakos jų harmoningą vystymąsi. Gražūs, ryškūs, įdomūs, skambantys lavinamieji žaislai neabejotinai patiks ir jums, ir jūsų vaikučiams.

Tikimės, jog apsilankę mūsų internetinėje parduotuvėje jūs būtinai tapsite mūsų nuolatiniais klientais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *