Odontologijos klinika ir jos svarba

Odontologijos klinika ir jos svarba

Odontologijos kabinetas yra vieta, kur odontologai atlieka burnos sveikatos priežiūrą ir odontologijos procedūras. Odontologijos klinikas galima rasti ligoninėse, mokyklose, valstybinėse įstaigose ir kitose medicinos įstaigose, o odontologijos klinika Vilniuje dažniausiai yra išskirtinio pobūdžio. 

Gydymo procesai

 

Nors gydymą gali teikti tiek odontologijos klinikos, tiek odontologijos kabinetai, kiekvienos iš jų teikiama patirtis gali labai skirtis. Odontologijos kabinetas yra neatsiejama odontologijos kabineto dalis ir vienas svarbiausių, nes kitu atveju negalima atlikti jokių tyrimų ar gydymo.

    

Tačiau odontologas, dirbantis odontologijos klinikoje, yra labiau darbuotojas, o ne jai vadovaujantis žmogus. Jei dar neturite odontologo, geriausia rinktis tokį, kuriame yra odontologijos kabinetas. Jei jums reikia apsilankyti pas odontologą, pateikiame keletą patarimų, kurie padės išsirinkti geriausią netoliese esantį odontologijos kabinetą. Prieš užsiregistruodami pas odontologą, turite susipažinti su odontologu.

    

Jūsų naujasis odontologas norės sužinoti apie jūsų burnos sveikatą, kad būsimų apsilankymų metu jis galėtų lengviau pastebėti pokyčius ar problemas. Kalbant apie burnos sveikatą, svarbu būti aktyviam ir reguliariai lankytis pas savo odontologą, kad jis galėtų anksti pastebėti bet kokias problemas, kol jos netaptų problema. Reguliarūs vizitai pas odontologą yra labai svarbūs ne tik tada, kai turite dantų problemą, kurią reikia išspręsti, bet ir norint įsitikinti, ar jūsų burna yra geros būklės. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl reikia reguliariai lankytis pas odontologą, yra tai, kad dantys būtų išsivalę.

 

Dantų išsaugojimas

    

Dantų išsaugojimas yra vienas didžiausių privalumų reguliariai lankytis pas odontologą, nes taip išvengiama nuolatinės žalos. Pagalvokite apie visus reguliaraus lankymosi pas odontologą privalumus ir kaip per daug apsilankymų praleidimas gali pakeisti jūsų šypseną ir gyvenimą.

    

Vienas iš reguliarių apsilankymų pas odontologą privalumų yra tas, kad odontologas gali nustatyti problemas, kurios vėliau gali peraugti į rimtesnes problemas. Galbūt manote, kad odontologas dirba tik su jūsų dantimis, tačiau reikia atsižvelgti ir į kitus dantų sveikatos aspektus. Yra keletas dantų sveikatos problemų, apie kurias galbūt net nepagalvojote, pavyzdžiui, miego sutrikimai ar galvos skausmas dėl griežimo dantimis. Jūsų odontologas gali padėti nuspręsti, kaip spręsti problemas.

    

Bet kuriuo atveju jūsų odontologas gali patarti teisinga kryptimi, kuri padės sukurti geresnę šypseną ir sustiprinti savigarbą. Reguliarūs vizitai pas odontologą padeda išlaikyti sveikus dantis, dantenas ir burną. Rūpinimasis savo dantų sveikata yra svarbus norint išlaikyti burnos, dantų ir dantenų sveikatą.

    

Nepriklausomai nuo jūsų apsilankymo pas odontologą priežasties, infekcijų kontrolė yra svarbi jūsų burnos sveikatos saugai ir veiksmingumui. Profilaktinė dantų priežiūra reikalauja tik nedidelių žingsnių, kad išvengtumėte rimtų dantų ir dantenų problemų. Dantų higienistas daugiausia dėmesio skiria dantų sveikatos prevencijai ir dantenų ligų gydymui, parodydamas tinkamą priežiūrą namuose ir padėdamas išlaikyti sveikus dantis ir dantenas.

    

Pagal savo bendrojo išsilavinimo pobūdį geba atlikti daugumą odontologinių procedūrų, tokių kaip atstatomasis gydymas (plombos, vainikėliai, tilteliai), protezavimas (protezavimas), endodontinis (dantenų kanalų), periodonto (dantenų) gydymas ir dantų šalinimas, taip pat atlikti tyrimus, rentgenogramas (rentgeno spindulius) ir diagnostiką. Dauguma odontologinių procedūrų atliekamos siekiant užkirsti kelią arba gydyti dvi dažniausiai pasitaikančias burnos ligas: dantų ėduonį (ėduonį) ir periodonto ligą (dantenų ligas arba piorėją). Dantų gydymą atlieka odontologų komanda, kurią dažnai sudaro odontologas ir odontologo padėjėjai (odontologo padėjėjai, dantų higienistai, dantų technikai, taip pat odontologai). Kaip minėta anksčiau, klinika yra nedidelė erdvė, kurioje odontologas teikia dantų priežiūrą pacientams.

 

Pacientų saugumas

    

Kita vertus, odontologai stengiasi, kad pacientai būtų patogiai laukiant vizito pas odontologą. Taip pat svarbu apsaugoti odontologus, odontologo padėjėjus, dantų higienistus ir kt. Svarbu užkirsti kelią pernešimui tarp pacientų, nuvalant visus paviršius, tokius kaip kėdės, dantų lempos, instrumentų padėklai ir skaitikliai, ir prieš kiekvieną pacientą uždengiant apsauginį barjerą.

    

Mūsų odontologijos klinika siūlo bendrąsias odontologines procedūras visų tipų pacientams, tiek seniems, tiek naujiems. Jei jums reikia pagalbos dėl dantų problemų, Dr. Karen Gordon odontologijos biuras yra geriausia vieta apsistoti.

    

Paklauskite savo odontologo, koks grafikas yra geriausias jūsų dantų sveikatai. Pasakykite savo odontologui apie vartojamus vaistus ir bendros sveikatos pokyčius, ypač jei neseniai susirgote arba turite lėtinę sveikatos būklę, pvz., diabetą.

    

Visa informacija, kurią galite gauti prieš apsilankydami odontologijos kabinete, gali padėti jums teisingu keliu, ypač jei esate odontologo pacientas, kuris nervinasi arba nerimauja. Jūsų odontologas pateiks rekomendacijas, atsižvelgdamas į jūsų burną, ir pasiūlys būdų, kaip pagerinti bendrą dantų būklę. „All Star Dental“ kartu su Amerikos odontologų asociacija rekomenduojame apsilankyti pas odontologą kas 6 mėnesius, kad išlaikytumėte burnos sveikatą.

 

Asmeninės burnos higienos rutinos

    

Jei jums reikia daugiau nei asmeninės burnos higienos rutinos, galite neatsilikti nuo jūsų

Atlikite dantų patikrinimus, kad jūsų burnos sveikata rūpintųsi profesionalai. Jei lankydamiesi pas odontologą buvote nenuoseklūs, galite ištaisyti šį įprotį ir pradėti iš karto.

    

Atsižvelgiant į licencijos mokesčius, bendriesiems odontologams gali tekti baigti papildomus mokymus dėl sedacijos, dantų implantavimo ir kt. Odontologija yra unikali tuo, kad odontologijos studentams reikalingi klinikiniai įgūdžiai ir tiesioginė paciento priežiūra, pagrįsta įgūdžiais, kuriuos galima įgyti tik specializuotuose laboratoriniuose mokymuose. 

 

Pabaigai

 

Labai svarbu rasti kvalifikuotą, gerai įrengtą ir kompetentingą kliniką, kurioje galėtumėte gauti aukščiausios klasės dantų priežiūrą. Kartu galite išvengti daugelio dantų problemų, dėl kurių gali pablogėti gyvenimo kokybė ir galimos medicininės komplikacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *