Audiniai internetu pagal 2022 metų Pavasario/Vasaros sezono tendencijas

Audiniai internetu pagal 2022 metų Pavasario/Vasaros sezono tendencijas

Jausmingas ir gundantis –tai yra pagrindinės 2022 m. vasaros ir pavasario audinių tendencijų savybės. Šio sezono audiniai turėtų žavėti sukeliamais pojūčiais dėl subtilaus audinio blizgesio, trimačių technikų naudojimo audiniuose ir inovatyviu skirtingų audinių jungimu, maišymu. Gėlių raštai kuriami r emiantis egzotiškų vietovių pavyzdiu, pažadindami atostogų, tropikų, vandenyno ir bangų ilgesį. Audiniai, kurie pagaminti iš dirbtinio pluošto, yra elastingi ir minkšti liesti. Tai yra super madinga šį sezoną. Nauji viskozės mišiniai, kurie yra nekenksmingi aplinkai, gali lengvai prisitaikyti prie kasdieninio įvaizdžio kūrimo, tačiau kartu  neprarandama elegancija ir išlaikomas puošnumas.Įvairiomis stiliaus detalėmis, akcentais sukuriamas grakštumo įspūdis, kuris derinamas pagal kūno formas. Taip kiekvienas judesys tampa jausmingas, grakštus. Sukurimas kūno idealumo vaizdas. Pavasario ir vasaros sezonais labai madingi audiniai internetu lieka lygūs, vienspalviai, šilkiniai mezginiai ir lino audiniai.

Blizgučiai – šio pavasario ir vasaros sezonų mada. Todėl visus audinius, odą ir aksesuarus sustiprina išraiškingos dekoracijos ir subtilūs šviesoje tviskantys blizgučiai. Sukuriamas tarsi žaidimas maišant audininius ir naudojant blizgučius, o toks drąsus požiūris į kasdienį audinį palieka daug erdvės vaizduotei, bei žadina kiekvieno viduje nuotykių troškimą.

Apibendrinant, pavasario ir vasaros blizgantys audiniai internetu turėtų išsiskirti:

– žėrinčiai blizgučiais

– magišku spindesiu

– skaidriais audiniais

Pavasario ir vasaros sezonu, labai madingi audiniai kurie yra kitokie. Tai yra kitokios tekstūros, ne lygūs, liečiant jaučiama tekstūra ir sukeliami pažįstami ar keisti, neįprasti pojūčiai. Medžiagos spinduliuoja, o prisilietus –  keičiasi. Tai meistriškai sukurtas švelnumo ir netikėtumo derinys. Naudojant vaivorykštės spalvas, sukuriami keisti, neįprasti spalvų deriniai, kurie audiniui suteikia išblukusio saulėje audinio efektą. Ypatingai madingi šlapi, tinkliniai audiniai internetu.

Kita sezono tendencija – gėlės. Tai yra vienas pagrindinių reikalavimų audiniui šį sezoną. Anksčiau gėlių atspaudai audiniuose buvo maži ir grakštūs, o dabar audiniai puošiami dideliais, grafiniais gėlių piešiniais.Tokie piešiniai gali būti kaip dažyti elementai, antspaudai arba aplikacijos.Kitaip tariant, viskas yra madinga, kas siejasi su didelėmis gėlėmis. Miesto peizažai ar egzotiškos vietovės, jų vaizdų motyvai taip pat mėgiami ir laikomi ypatingai madingais.

Šį sezoną pasirinkę:

– egzotiškas spalvas

– rankų darbo detales

– gėlių motyvus

– naują, neįprastą audinio tekstūrą

jūs tikrai nenusivilsite ir būsite ypatingai madingas. Visi madingiausi šio sezono audiniai internetu gali būti įsigyjami net neišeinant iš namų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *