Artėja vaiko gimtadienis? Nustebinkite savo vaiką!

Artėja vaiko gimtadienis? Nustebinkite savo vaiką!

Gimtadienis vaikui visada didelė šventė. Kiekvienas tėvas norį šią dieną savo vaikui suorganizuoti taip, kad liktų daug įspūdžių ir prisiminimų. Kartu tai šventė, kuriai kaskart ruošiantis reikia pagalvoti apie naujas priemones, būdus, vietas. Tėvai nori nustebinti savo atžalą suorganizavę tokią šventę, kuri pranoksta prieš tai buvusią.

Tačiau nustebinti darosi vis sunkiau. Šiuolaikiniai vaikai tampa vis labiau išprusę. Televizija, internetas ir kitos informavimo priemonės jiems parodo daug dalykų iki kurių tėvams dažnai būda toli. Visgi tėvai turėtų pasikliauti savo patirtimi, kūrybiškumu ir panaudoti svarbiausią tokios šventės ginklą – netikėtumą. Pastarasis gali padėti užglaistyti kai kuriuos šventės trūkumus, nes gauta netikėtumo dozė užgožia viską. Pripažinkime, jog labai svarbus vaiko amžius. Kuo jaunesnė mūsų atžala, tuo daugiau galime leisti pasireikšti vaizduotei.

Originalus gimtadienis

Vaiko gimtadienis nebūtinai turi asocijuotis su stalu, vaišėmis ir tortu. Šią šventę galime kuo puikiaisiais organizuoti neįprastoje aplinkoje. Išnaudokime tai ką gali pasiūlyti gamta: parkas, ežero ar upės pakrantė, nedidelis paplūdimys. Tai liečia šiltąjį laikotarpį, bet ir žiema leidžia pasinaudoti jos privalumais, tam tinka pirtys, kaimo sodybos, kavinės. Kalbant apie jaunesnius vaikus, galima į gimtadienio šventę įpinti vaidinimus, nusamdyti profesionalius aktorius, kurie geba panašaus tipo šventes organizuoti. Trūkstant finansams galima panaudoti savo pažystamus draugus, giminaičius. Kiekviename draugų rate galima rasti žmonių turinčių aktorinių sugebėjimų.

Nustebinti galite pasirinkę kelionę į įdomias vietoves

Visą gimtadienio šventę kuo puikiausiai galima perkelti į pramogų parkus esančius gamtoje, juose kuo puikiausiai sutvarkyta visa infrastruktūra panašių švenčių šventimui. Originalus pasirinkimas gali būti zoologijos sodas, jūrų muziejus ir kiti panašaus pobūdžio lankytini objektai.

Vaiko gimtadienis namuose

Jei nusprendėte praleisti gimtadienio vaikams laiką namuose, galite jį suorganizuoti taip pat labai originaliai. Pavyzdžiui, suorganizuokite teminį gimtadienį. Pasidomėkite savo vaiko mėgstamiausiu personažu ar herojumi ir pasistenkite gauti kuo daugiau jo atributikos. Galite pasidaryti kaukes, išpuošti namus Jūsų vaiko mėgstamiausiomis spalvomis ir dar įvairiai jį nustebinti. Kad Jūsų vaikas jaustųsi dėmėsio centre nuo pat pirmos gimtadienio akimirkos, pripūskite jam daugybę balionų ir padėkite jam prie lovos kol jis dar miegos. Kai Jūsų vaikas atsibus, jis pamatys daugybę balionų ir liks nustebintas visai dienai! Puikią nuotaiką garantuoja ir dovana – staigmena ar daugybė linksmų fotografijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *