Vaškinio šildytuvo priežiūra

Vaškinio šildytuvo priežiūra

Kokybiški vaško šildytuvai yra labai svarbūs įrankiai kiekvienam estetikos specialistui. Jei norite profesionalių depiliacijos vašku rezultatų, be šios įrangos neišsiversite. Jei manote, kad viskas, ko jums reikia, yra idealus vaškas ir kelios vaško juostelės, tai dar ne viskas, ko jums reikia.

 

Vaško šildytuvai yra gyvybiškai svarbūs įrankiai idealiam vaškui. Vaško šildytuvus patogu naudoti ir, jei jais rūpinamasi, jie gali būti naudojami daugelį metų. Rinkoje yra įvairių rūšių šildytuvų, o šiame tinklaraštyje mes jums patarsime, kaip rūpintis savo šildytuvu, taip pat parodysime geriausius šildytuvus, kuriuos galite turėti.

Šildytuvo priežiūra prasideda iškart, kai tik jį gaunate. Norėdami prailginti šildytuvo tarnavimo laiką, turite juo rūpintis, net jį naudodami ir valydami, taip užtikrinsite ilgesnį šildytuvo tarnavimo laiką. Kaip dabar „prižiūrėti” savo šildytuvą? Leiskite man padėti jums atlikti keletą patogių veiksmų, kurie padės išlaikyti higienos normas ir taip pat padės jums prailginti šildytuvo tarnavimo laiką.

Nešildykite be vaško puodelyje ir nepalikite šildytuvo įjungto visą naktį.

 

Dėl to prietaisas tik perkaista, o jo elektros sistema sugenda. Net jei vaško šildytuvą naudojate kasdien, palikdami jį įjungtą visą naktį, sutrumpinsite jo tarnavimo laiką ir padidinsite vaško užteršimo tikimybę. Žinoma, tai pavojinga jums, jūsų darbo aplinkai ir klientams.

Prieš valydami išjunkite šildytuvo maitinimą.

Taip, reikia kaitinti vašką, kad pašalintumėte iš puodo likusį vašką. Tačiau pašalinę vašką, prieš kišdami rankas vaškui valyti įsitikinkite, kad šildytuvas išjungtas.

Reguliarus šildytuvo puodo išorės valymas.

Laikydami vaško puodą švarų, išvengsite vaško sankaupų ir lipnių likučių. Valydami išorinį puodo korpusą, galite išsaugoti puodą kaip naują ateityje. Tai higieniška ir būtina. Nešvarūs vaško šildytuvai ne tik prastai atrodo, bet ir gali barstyti bakterijas. Todėl išorę valyti taip pat svarbu, kaip ir šildytuvo vidų.

Laikykite prietaisą atokiau nuo vandens ir vaško šildytuvus patepkite aliejais.

Jei ant vaško šildytuvo atsirado lašelių ar dėmių, jas galite pašalinti mineraliniu aliejumi ir šluoste. Taip pat galite naudoti vaško juosteles, kad pašalintumėte likučius.

Sterilizuokite ir dezinfekuokite šildytuvą.

Norėdami atsikratyti bakterijų ir dezinfekuoti naudojamus produktus, turite sterilizuoti vienkartinius daiktus, kuriuos naudojate. Nesvarbu, ar vaškui šildyti naudojate vaško šildytuvus, ar mikrobangų krosnelę, svarbi tinkama priežiūra ir švara. Profesionalas visada laikysis reikiamų saugos ir higienos taisyklių, taip pat naudos geriausius rinkoje esančius produktus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *