SEO Straipsnių talpinimas

SEO Straipsnių talpinimas

SEO straipsnių talpinimas tai puiki paslauga asmenims kurie nori pasidalinti savo unikaliais straipsniais apie įmonę arba kitas paslaugas. Mūsų kataloguose jūs galite nemokamai pasitalpinti savo straipsnius, tačiau jie negali būti niekur talpinti.

Kas yra straipsnių katalogas?

Tai puslapiai kuriuose visi asmenys gali talpinti savo norimus straipsnius arba reklaminius įrašus. Straipsnių katalogai gali būti įvairiausių tematikų arba orientuoti tik į vieną. SEO kataloguose galima talpinti tik unikalius straipsnius, kurie niekada nebuvo patalpinti kažkur kitur. Tai dėl didesnės SEO naudos visiems. Iš anglų kalbos išvertus žodį ,,SEO” jis reikštų optimizuotą paiešką sistemoje. Kuomet jūsų puslapis turės gerus SEO reitingus, jis bus rodomas aukštesnėse paieškos vietose.

Kodėl verta rašyti gerus straipsnius?

Mūsų komanda visada rekomenduoja rašyti, bei rašome patys pagal SEO standartus. Straipsniai negali būti talpinami su gramatinėmis klaidomis. Pageidaujama, kad straipsnį sudarytų minimaliai 300 žodžių. Kuomet jūsų straipsnis parašytas pagal visas rekomendacijas, jis indeksuojamas paieškose žymiai greičiau, nei parašytas atmestine tvarka. Su geru straipsniu, jūs sulauksite kur kas daugiau dėmesio. Paieškos robotukai indeksuoja gerus straipsnius kur kas greičiau, o ir paties skaityti yra maloniau.

Ar užtenka turėti gražų puslapį, kad sulaukti lankytojų?

Rinkoje labai smarkiai spartėja konkurencingų puslapių, ir tikriausiai jie investuoja į SEO. Tad šiais laikais turėti gražų puslapį turėti nereiškia nieko. Be išorinės ir vidinės optimizacijos, į jūsų puslapį niekas neužeis. Tikriausiai ir patys pastebėjote, kad ieškodami tam tikrų produktų arba informacinių puslapių, mes renkamės pačius pirmus.

Noriu samdytis SEO rašytoją, į ką atkreipti dėmesį?

Internete galite rasti pilną rašytojų, kurie jums siūlys įsigyti jų rašytus straipsnius. Kainos gali svyruoti vos nuo kelių eurų iki keliasdešimt. Viskas priklauso nuo rašytojo patirties, bei kokios apimties straipsnis jus domins. Jei ruošiatės pirkti už kelis eurus, kokybės nesulauksite. Straipsniai kurie kainuoja 2 eurus, dažniausiai būna net nepataikantys į temą. Pavyzdžiui perkate straipsnį apie automobilių nuomą, o gaunate apie padangų pardavimą. Dažniausiai brangesni rašytojai rašo stiprius straipsnius, kuriuos bus įdomu skaityti ir atneš jums naudos. Prieš užsakant rašytoją, rekomenduojame visuomet paprašyti pavyzdžių, o tada liks jums nuspręsti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *