Ar verta įsigyti automobilio ataskaitą?

Ar verta įsigyti automobilio ataskaitą?

Ar mąstote ar verta įsigyti automobilio ataskaitą? Tikriausiai esate girdėję apie paslaugą VIN patikra. Šioje paslaugoje jūs galite įsigyti norimai transporto priemonei ataskaitą. Ši paslauga labiau išplitusi tarp asmenų, kurie perka sau naudotus automobilius. Ši paslauga yra puiki tuo, kad išvengsite apgaulingo pardavėjo, ir turėsite plačios informacijos apie norimą transportą. Kadangi atsiranda tokių pardavėjų, kurie norėdami parduoti greičiau automobilį , slėps jo istoriją. Ataskaita įsigyti taip pat puikus variantas, kai automobilis yra nutolęs nuo jūsų, ir apie jį galite sužinoti daugiau iš bet kurios vietos.

Kokie ataskaitos privalumai?

Ataskaita turi gausybė plačios informacijos apie jūsų norimą transporto priemonę. Kadangi ta informacija renkama nuolatos, iš draudimo kompanijų, oficialių servizų, techninių apžiūrų, skelbimų. Turėdami ataskaita, jūs išvengsite apgavysčių, ir nenusipirksite prasto automobilio. Reikia ir nepamiršti, kad ir patys pardavėjai gali nežinoti automobilio istorijos. Taip pat jums bus kur kas lengviau apsispręsti ar tas automobilis jus sudomins. Ataskaitoje išvysite tokius dalykus:

  • Automobilio tikra rida – pastoviai yra renkama informacija apie visų automobilių ridas. Todėl jei kažkuriai metais buvo užfiksuotas ridos atsukimas, jūs tai pamatysite. Žinoma matysite ir kiekvienų metų kilometrų augimą. Kartais pasitaiko , kad rida būna atsukta daugiau nei vieną kartą.
  • Automobilių savininkų kitimai – pamatysite, kada buvo registruojama transporto priemonė, ir kiek ji savininkų turėjo. Kurioje šalyje buvo registruojama ir kokiame laikotarpyje.
  • Automobilio eismo įvykiai – tai bene svarbiausias dalykas. Niekas iš mūsų nenori turėti automobilio, kuris yra surinktas iš kelių. Išvysite visų deklaruotų avarijų informaciją. Data kada avarija buvo atlikta, kurios kėbulo detalės nukentėjo ir kokia vertinama žala.
  • Ar automobilis nėra vogtas – gali būti, kad yra pardavinėjamas vogtas automobilis, todėl bus pateikta informacija ar jis nėra paieškomas kurioje nors pasaulio vietoje.
  • Pardavimų istorija ir nuotraukos – ne visada ši informacija yra pateikiama, tačiau gali būti, kad matysite kada automobilis buvo pardavinėjamas, su kokia rida, bei senas nuotraukas.
  • Automobilio komplektacija – matysite kokia yra originali komplektacija, ar ji nebuvo sukrauta pačio pardavėjo arba ji gal buvo iškomplektuota?

Kokiais būdais galiu pirkti automobilį su ataskaita?

Automobilį su ataskaita galite pirkti net dvejais būdais.

  1. Patikra iš namų – jei automobilis yra nutolęs nuo jūsų, siūlome paprašyti pardavėjo VIN kodo ir jį pasitikrinti iš namų. Taip sutaupysite savo laiko ir kuro išlaidų.
  2. Patikra prie automobilio – jei jau esate prie automobilio, apžiūrėkite jį, ir jei jums patiks, tuomet pasitikrinkite jį. Rekomenduojama tikrinti prie pardavėjo, ir sužinosite ar pardavėjas neslepia kokios nors informacijos.

Reikia nepamiršti, kad su ataskaita, kainą nusiderėti yra kur kas lengviau.

Straipsnis parengtas ir patalpintas Gyviau komandos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *