Padangos iš Kinijos – ar tai blogai?

Padangos iš Kinijos – ar tai blogai?

Mūsų šalis vis dar neatsikratė stereotipo, kad viskas, kas kiniška, reiškia prastą kokybę. Tačiau suvartojamų produktų iš Kinijos kiekis kasmet auga. Ar kada susimąstėte, iš kur jūsų galvoje kyla stereotipas, kad „pagaminta Kinijoje” yra blogai? Bet kam perkelti šį stereotipą į gaminius, kurie turi adekvačią rinkos vertę (pavyzdžiui, tos pačios kiniskos padangos) ir parduodami normalių pardavėjų? Vien todėl, kad visiškai skirtingi produktai turi tą pačią kilmės šalį? Būtent šis liūdnai pagarsėjęs kiniškų gaminių pigumas atbaido potencialius klientus, nes jei pigu, vadinasi „kažkur sutaupėte”.

Kiniškų padangų prekės ženklai:

  • Maxxis;
  • Giti Tire;
  • Hangzhou Zhongce;
  • Triangle;
  • Shandong Linglong;

Kodėl taip pigu?

Tai dažniausias klausimas. Kvaila manyti, kad viskas, kas atvežta iš Kinijos, pigu vien dėl to, kad ten gaminama nekokybiška prekė. Šioje frazėje, tiesą sakant, nėra nė žodžio tiesos. Išties Kinijoje pigu ne dėl to, kad blogai, o todėl, kad šioje šalyje beveik viskas padaryta gamintojo naudai, todėl jis gali pagaminti gana pigų produktą, nepakenkiant jo kokybei.

Taip pat nepamirškite, kad kinams, nesant griežtų valdžios reikalavimų, nereikia investuoti milijonų į aplinkosaugos standartus atitinkančia gamybą ir darbuotojų saugumą, o tai mažina gaminių savikainą.

Kodėl apsimoka pirkti kiniškas padangas?

Kas glumina mūsų vartotoją dėl kiniškos padangos? Kaina. Tai pigiau nei europietiški ir amerikietiški gaminiai – ir tai iškart kelia įtarimą.

Kodėl kiniškos padangos pigios? Sėkminga šalies ekonominė politika. Dabar pažiūrėkime į pasaulį iš kitos pusės – kodėl europietiška padanga brangesnė?

Jei vis dar abejojate, ar pirkti savo automobiliui kiniškas padangas, užduokite sau šiuos klausimus.

  • Kodėl, remiantis neseniai atliktu tyrimu, 25% Vokietijos vairuotojų nori pirkti kiniškas padangas pasibaigus jų automobilio garantijai?
  • Kodėl Jungtinėse Valstijose, nesugebėjus apsitverti aukštais saugumo reikalavimais (Kinijoje labai greitai pradėjo gaminti visus reikalavimus atitinkančias padangas), tiesiog įvedė 35% importo muitus?
  • Kodėl kiniškos sunkvežimių padangos tokios populiarios tarp komercinių transporto priemonių savininkų, galinčių suskaičiuoti kiekvieną centą?

Tarp neabejotinų kiniškų padangų pranašumų galima paminėti gerą gumos sudėtį, kuri leidžia padangoms išlaikyti elastingumą net ir atšiauriomis klimato sąlygomis. Protektoriaus raštas leidžia išlaikyti didelį sąlyčio plotą su keliu, o tai turi teigiamą poveikį važiuojant šlapiu asfaltu. Be to, kiniškos padangos turi gerą atsparumą dilimui. Tačiau, be privalumų, yra ir trūkumų – už mažesnę kainą gausite žemo akustinio komforto padangas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *