Orakulo kortos ir taro kortos kuo jos skiriasi?

Orakulo kortos ir taro kortos kuo jos skiriasi?

Orakulo kortos ir taro kortos kuo jos skiriasi?

Pranašavimo kortos skirstomos į orakulo kortas bei taro kortas. Šių dviejų būrimo sistemų tikslas vienodas, atsakyti į žmonėms įdomius klausimus. Taro semantinė sistema yra tikslesnė ir beveik visais atvejais pasako tiesa, priešingai nei orakulo kortų būrimo sistema. Orakulo kortos labiau skirtos pradedantiesiems žmonėms, išbandyti savo intuacijos sugebėjimus. Toliau apžvelkime abi būrimo sistemas.

Orakulo kortos – šių kortų dėstymas labai paprastas ir gali būti net individualus pagal kiekvieną žmogų, kitaip sakant tikslaus užbrėžti kortų dėstymo nėra. Dažniausiai išdėliojamos 3 kortos, praeities korta, dabarties korta ir ateities korta. Taip žmogus gali išsiaiškinti kas jo laukia ateityje. Dažniausiai orakulo kortos neatsako i tiklsius užduodamus klausimus, o labai absrakčiai pateikia bendrinius atsakymus. Todėl šių kortu atsakymus žmonės gali interperetuoti savaip. Orakulo kortų kaladę paprastai sudaro 44 kortos. Šios kortos turi grupes, pavyzdžiui gyvunų kortos, čakros kortos, angelų kortos ir taip toliau.

Taro kortos – šios kortos turi labai aiškų dėstymą, kurio negalima interpretuoti pagal save. Taro kortų kaladę sudaro 78 kortos. Kaladė paskirstyta į dvi dalis: mažuosius arkanus ir dydžiuosius arkanus. Yra galimybe būrti tik su mažaisiais ar tik su dydžiaisiais, tačiau tiksliausius atsakymus gausite burdami su abiejais arkanais. Taro kortų būrimo sistema yra seniausia ir tiksliausia. Ši būrimo sistema labai populiari visame pasaulyje, yra labai daug tarologijos entuziastu bei žmonių, kurie nori bei tiki šių kortų atsakymais. Taro semantinė sistema neabejotinai tikslesnė ir sudėtingesnė nei orakulo kortu, šios kortos jums pateiks realistiškus ir kartais nemalonius atsakymus, priešingai nei orakulo kortos, kurios kalbės abstrakčiai ir optimistiškai.

Kuria būrimo sistema pasirinkti?

Jeigu norite profesionalios konsultacijos ir gauti tikslius atsakymus, tuoet neabejotinai rinkitės taro kortas. Tačiau jei tik pradedate ir patys norite susipažnti su pranašavimo kortomis, tuomet orakulo kortos puikiai tiks. Orakulo kortomis gali naudotis net nemokantis žmogus, šios kortos skirtos pažadinti savo vidinę intuaciją ir susipažinti su pranašavimo kortomi, jeigu jums patiks ir pavyks gauti atsakymus, galėsite pradti mokytis taro kortų būrimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *