Naminių šlepečių privalumai ir vaikščiojimas basomis

Naminių šlepečių privalumai ir vaikščiojimas basomis

Nors ekspertai sutinka, kad vaikščioti basomis namuose nekenkia mūsų sveikatai, tačiau prastos kokybės šlepetės gali sukelti daugybę sveikatos problemų apie kurias net nepagalvojame. Lauko batų namuose, greičiausiai nedėvi niekas. Visi turime savo atskirą naminę aprangą, kurią pasikeičiame tik grįžę namo. Patogios ir kokybiškos šlepetės su tinkama lanko atrama gali suteikti daug privalumų, kuriuos ir norime aptarti.

Visi turėtume vengti nuolat vaikščioti basomis namuose. Tai darant, laikui bėgant, gali sukelti skausmą ir uždegimą dėl atramos trūkumo ir lėtos pėdų apačios riebalų pagalvėlių atrofijos. Vaikščiojimas be batų, taip pat, gali sukelti daug nereikalingo pėdos, kulno ir lanko spaudimo, priduria. Tai dabar svarbiau nei bet kada, nes vis daugiau žmonių praleidžia laiką savo namuose vaikščiodami, mankštindamiesi, gamindami maistą ir dirbdami namuose basomis.

Tačiau net ir įprastas senėjimas, svorio pokyčiai ir hormonų pokyčiai gali sukelti vadinamąją riebalų pagalvėlės atrofiją, tai yra, kai pėdų apačioje esantis riebalų pagalvė plonėja, o kūno amortizacinė pagalvė sumažėja. Laikui bėgant tai gali sukelti lėtinį skausmą ir nuospaudų susidarymą po kaulais ir slėgio taškais, pažymi ji.

Tačiau prieš imant vienas geriausių patogių moteriškų šlepečių, svarbu atsiminti, kad perkant naujus batus ypač svarbi lanko atrama. Mūsų pėdos turi įvairių sausgyslių ir raiščių, kuriems reikalinga tinkama atrama, kad būtų galima stabilizuoti pėdų kaulus. Šlepetės turi puikiai priglusti prie pėdų, jų nesuspaudžiant, tačiau nereikia jog jos būtų visai laisvos. Formuoti padai yra vienas didžiausių privalumų. Vaikščiojant su tokiomis šlepetėmis, jos net masažuoją pėdas ir skatina kraujotaką. Šlepečių padas, taip pat yra svarbus punktas. Ypač senesnio amžiaus žmonėms, slydimui atsparios šlepetės yra privalumas, jos apsaugos nuo įvairiausių, netyčinių traumų, kurios gali atsirasti ne taip padėjus pėdą, užkliuvus ar paslydus.

Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje gali rasti platų pasirinkimą, ortopedinių, kambarinių šlepečių ir sandalų. Čia rasite vienus garsiausių prekių ženklų visoje Europoje, kaip Inblu, Dr. Orto ir Adanex. Šlepetės pagal kiekvieno poreikius, skonį ir stilių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *