Kodėl nauji butai Vilniuje pasirenkami dažniau?

Kodėl nauji butai Vilniuje pasirenkami dažniau?

Daugelis naujakurių prioritetą teikia būtent šiam variantui. Kadangi jau kurį laiką senesnės statybos būstas nėra toks patrauklus. Nors jis ir kainuoja kažkiek mažiau. Taip yra dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, tai šiuolaikiškas išplanavimas, galimybė susikurti norimą interjerą, o ne užsiimti remonto bei tvarkymo darbais. Taip pat dažniausiai tokie naujos statybos butai yra įsikūrę su aplink išvystyta infrastruktūra, sutvarkyta aplinka bei laisvalaikio erdvėmis. Kas tikrai padaro juos patrauklesne vieta gyventi. Prie to reikėtų pridėti ir atitinkamą kaimynystę, kuri suburia panašius žmones. Be to, tokie būstai dar neretai tampa ir puikia investicijos galimybe.

Kaip atrasti geriausią variantą?

Pirmiausiai reikėtų įsivertinti asmeninius poreikius. Kadangi šiomis dienomis naujos statybos butai gali būti pakankamai įvairūs. Pradedant nuo kompaktiškų mažų variantų ir baigiant itin išskirtiniais didžiuliais būstais. Dažnu atveju būtent pastarieji yra nuperkami greičiausiai. Kadangi daugelis nori turėti savo svajonių namus ir ieško kažko išskirtinio. Taip pat ryški tendencija ir ta, jog nauji butai Vilniuje dažnai nuperkami dar net nepasibaigus jų statybos darbams. Todėl ieškant geriausio varianto nereikėtų delsti. Kadangi dažnai būna galimybė rezervuoti norimą objektą dar tik paskelbus apie jo projekto vystymą. Todėl reikėtų domėtis, ką skelbia vystytojai bei pardavėjai ir nelaukti. Kadangi tai gali padėti net ir kažkiek sutaupyti.

Ar brangūs šiomis dienomis naujos statybos butai?

Tai labai priklauso nuo konkretaus pasirinkto varianto. Aišku, jie kažkiek bus brangesni už senesnės statybos analogiškus variantus. Tačiau turės atitinkamai daug daugiau privalumų. Nors labiausiai jų kainos priklauso nuo rinkos tendencijų. Todėl paskutiniu metu nauji butai Vilniuje kaip ir visas nekilnojamas turtas kainuoja kažkiek daugiau. Tačiau tai nereiškia, jog galima tikėtis kainų mažėjimo. Tikėtina, jog jos bėgant metams tik dar labiau augs. Ypač sostinėje, kur netrūksta naujakurių, kuriasi verslas ir vyksta aktyvi miesto plėtra. Ne veltui yra sakoma, jog geriausias laikas pirkti būstą buvo vakar. Kadangi delsti ieškant nuosavų namų praktiškai niekada neapsimokės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *