Greitas automobilio pardavimas

Greitas automobilio pardavimas

Gal būt ruošiatės pardavinėti savo automobilį, o gal jau pardavinėjate ir niekaip nepavyksta jo parduoti? Šiais laikais parduoti savo automobilį yra gan sunku, bei tai užtrunku nemažai laiko. Kartais prireikia ir įvairiausių investicijų. Reikia nepamiršti, kad kuo toliau tuo skelbimų kainos auga greičiau, taip pat prieš parduodant reikia paruošti prekinę išvaizdą, bei sutvarkyti gedimus. Tokios yra rekomendacijos, kas nori parduoti automobilį greičiau. Tačiau ar žinojote, kad egzistuoja paslauga Automobilių Supirkimas? Šioje paslaugoje savo norimą transporto priemonę galite parduoti vos per vieną dieną. Jums nereikės rūpintis išvaizda arba sutvarkyti gedimus, kadangi superkami bet kokios būklės automobiliai.

Kas yra auto supirkimas?

Tai paslauga kuria dažniausiai pasinaudoja asmenys, kurie nori parduoti savo automobilį greičiau, reikalingi greiti pinigai, nepavyksta patiems parduoti, arba reikia atlaisvinti kieme vietą. Šioje paslaugoje yra atrinkinėjami supirkėjai iš vos Lietuvos, kurie pasiruošę pasiūlyti pačias geriausias kainas ir atvykti į bet kurią Lietuvos vietą. Šie žmonės perka bet kokios būklės automobilius, nesvarbu ar jie turi rimtų gedimų, be techninės apžiūros, vairu kitoje pusėje, skendę, tvarkingi ar dar su kitokiomis problemomis.

Kaip pasiūlyti jiems savo automobilį?

Jei jus domina greitas automobilio pardavimas jums reikia užeiti į jų puslapį. Dešinėje pusėje pamatysite pasiūlymo formą, kurią reikės užpildyti. Suvesite svarbiausius transporto priemonės duomenis į reikiamus laukelius ir tuomet spausite išsiųsti pasiūlymą. Atsakymo dažniausiai galite tikėtis per 15 – 20 minučių. Tuomet jums reikės tik apsispręsti ar pasiūlyta kaina jus domina, ar ne. Jei kaina bus tinkama, tuomet sutarsite su supirkėju, kada ir kur susitikti. Jei kaina netiks, tiesiog atsisakysite šio pasiūlome.

Greito pardavimo privalumai

Kaip ir kiekviena paslauga, turi savų pliusų. Pats geriausias pliusas, kad ši paslauga jums visiškai nieko nekainuoja. Jei automobilio pasiūlyta kaina jūsų nesudomins, jūs jos tiesiog atsisakysite ir sužinosite, kiek yra įvertintas jūsų automobilis.

Patys pagrindiniai privalumai:

  • Greiti pinigai jūsų kišenėje – jūs galite turėti pinigus už transporto priemonę jau tą pačią dieną. Reikia nepamiršti, kad jie gali nupirkti net ir nakties metu.
  • Perkami skendę ir su kitais gedimais automobiliai – tikriausiai žinote, kad parduoti savo automobilį su gedimais gali būti itin sunku, todėl šios paslaugos privalumas, kad su bet kokiais gedimais jie yra perkami.
  • Padės sutvarkyti dokumentus – jei pardavėjas neturi patirties su pirkimo ir pardavimo sutartimis, jie padės jums sutvarkyti visus reikiamus dokumentus. Taip pat padės ir gauti SDK kodą.

Straipsnis parengtas ir patalpintas Gyviau komandos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *