Patarimai, kaip išsirinkti gerą ir tinkamą vonios kilimėlį

Patarimai, kaip išsirinkti gerą ir tinkamą vonios kilimėlį

Vonios kilimėlis iš vienos pusės atrodo paprastas vionios kambario aksesuaras, tačiau net nenumanote, kaip yra svarbu išsirinkti kokybišką kilimėlį. Juk nelabai malonu švariam išlipti ant kokio tai sunkiai sugeriančio drėgmę ar nešvaraus kilimėlio, kuris yra šiurkštus ir nemalonus Jūsų pėdoms.

Svarbu išsirinkti saugu vonios kilimėlį, jog lipant iš vonios ne paslystumėte ir ne susižalotumete, todėl labai svarbu atkreipti dėmesį į gerą ir kokybišką vonios kilimėlį. Taip pat kilimėlis gali būti dėrinamas kartu su kalėdinėmis dekoracijomis 2023 metams..

Šiame straipsnyje daugiau apie tai kokį vonios kilimėlį pasirinkti.

Gero vonios kilimėlio pasirinkimas

Norint, kad vonios kilimėlis nesukeltų Jums  papildomų rūpesčių, svarbu atkreipti į tai dėmesį:

Saugumas – jog kilimėlis neslystų ant šlapių grindų svarbu rinktis kilimėlį su lateksu,mikropluoštu,medvilninį,akrilo ar guma, kuris užtikrins saugumą.

Paprastumas – išsirinkti tokį, kuris yra lengviau ir paprasčiau valomas, taip pat nesiglamžantis.

Tinkama priežiūra – turite tinkamai prižiūrėti vonią, tinkamai prižėjus vonią ir kilimėlis nebus drėgnas, taip ne pasigausite grybelio ar kitų ligų.

Kokybė – taip pat reikėtų nepagailėti pinigų ant kokybiškesnio kilimėlio, nei kelis kartus pirkti pigius, vienkartinius kilimėlius,  su kuriais greitu metu reikia atsisveikinti ir išmesti. Net naujoje vonioje parinkę blogos kokybės kilimėlį akimirksnių galyte sugadinti visą bendrą vaizdą.

Kilimelio dizainas

Kilimėlis ne tik turi būti funkcionalus ir kokybiškas, bet ir tinkamo dizaino. Jei turite didelę vonia galite naudoti kelis kilimėlius viena prie vonios, kitą prie kriauklės, tačiau turint maža vonią nenaudokite  keletos kilimelių tai atordys ypač netvarkingai, mažins erdvę bei atrodys nestilingai.

Taigi, į ką atkreipti dėmesį norint išsirinkti deranti Jūsų voniai kilimėlį?

Spalva –  spalvos pasirinkimą reikėtų derinti prie kitų vonios aksesuarų, nes tai sudarys bendrą gražu vaizdą.

Forma – Formos pasirinkimas taip pat gali prisidėti prie jūsų stilistikos, todėl siūloma mažai erdvei rinktis apvalius, o didelei kvadratinius.

Dydis – turite tinkamai išmatuoti savo vonios kambarį.

Stilius – pasirinkus atitinkantį kilimėlį bei kitus tinkamus aksesuarus net senai voniai galite suteikti prabangos pojūtį ir pagyvinti ją.

 

Paruošta remiantis pagal bijunai-prienamo.lt  informaciją

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *