Kaip dušo kabina gali pagerinti jūsų vonios kambario funkcionalumą?

Kaip dušo kabina gali pagerinti jūsų vonios kambario funkcionalumą?

Požiūris į asmens higieną ir kasdienės higienos įpročiai nuo senųjų iki šių laikų labai pasikeitė. Kadaise kaimo gyventojai perdavosi pirtyje kartą per savaitę, rytais nusiprausdavo veidą šaltu vandeniu, o vakarais po dienos darbų apsiprausdavo prie šulinio. Vėliau radosi rekomendacijų, maudytis vonioje kartą per savaitę. Tokie įpročiai to meto žmonių visiškai neglumino, o šiuolaikiniam žmogui jie gali pasirodyti tiesiog nesuvokiami. Dabar neįsivaizduojame gyvenimo be kasdienio maudymosi duše, kosmetikos bei higienos priemonių naudojimo. Tad vonios kambarys yra būtinas kiekvienuose namuose. Vis daugiau gyventojų renkasi savo vonios kambaryje įsirengti dušo kabiną. Tai iš tiesų sveikintinas sprendimas.

Kaip išsirinkti funkcionaliausią dušo kabiną?

·     Dušo kabinų galime rasti įvairių dydžių, formų, dizainų. Jos gaminamos iš įvairių medžiagų. Galimas spalvų pasirinkimas. Nuo medžiagos iš kuriuos pagaminta dušo kabina bei papildomų funkcijų, priklauso ir dušo kabinos kaina.

·        Pirmasis sprendimas nutarus įsirengti dušo kabiną savo vonios kambaryje, turėtų būti dušo kabinos dydis. Standartiniai dušo kabinų dydžiai yra nuo 70 X 70 centimetrų, iki 100 X 100 centimetrų. Suprantama, kad dušo kabinos dydžio pasirinkimas priklauso nuo vonios kambario dydžio. Erdviame vonios kambaryje galime rinktis didelę dušo kabiną, o mažesnei patalpai geriau tiks kompaktiškesnis variantas. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į kabinos aukštį.

·       Mažame vonios kambaryje puikus pasirinkimas įsirengti kampinę dušo kabiną. Ji pasižymi kompaktiškumu ir taupo vietą, kurios daugiau liks kitai vonios kambario įrangai.

·       Renkantis medžiagą iš kurios pagaminta dušo kabina, rekomenduojama atsižvelgti į jos priežiūros ypatumus, galimybę ją taikyti prie kitos vonios įrangos stiliaus bei dizaino, saugumą bei ilgaamžiškumą.

·     Kuo paprastesnė priežiūra yra itin svarbi. Dušo kabinų nereikėtų valyti abrazyviniais ar agresyviais rūgštiniais valikliais. Jos išorę galima valyti stiklo valikliu, o vidinę puse acto valikliu arba savo pasigamintu vandens ir acto tirpalu.

Dušo kabinos įrengimas vonios kambaryje, tai funkcionalus bei praktiškas sprendimas, tad galime išsirinkti geriausiai poreikius atitinkančią prekę.