Drabužiai pagal figūros tipą

Drabužiai pagal figūros tipą

Lygiai taip pat, kaip drabužiai gali papuošti, jie gali ir vizualiai pabloginti žmogaus kūno išvaizdą. Neveltui sakoma, kad tik tinkamai pasirinktas rūbas teisingai apdengs Ievos ir Adomo kostiumus. Dažniausiai apranga pirmiausia skiriama pagal tai, kokia yra konkretaus žmogaus figūra. Būtent tinkamo modelio pasirinkimas gali užtikrinti, kad ir kasdienybėje Pelenė atrodys tarsi princesė.

Kalbėdami apie figūrą dažniausiai minime dailiosios lyties atstoves, kadangi pastarosios daugiausia dėmesio ir kreipia į savo išvaizdą.

Figūros tipai

  • Gitaros formos figūra. Sakoma, tai pati tobuliausia figūra apie kurią svajoja visos moterys. Tuomet drabužių pasirinkimas yra labai paprastas ir nesukelia daug variacijų skausmo. Tiek aptempti, tiek apkritę drabužiai – puikiai tinka. Drabužiai internetu teikia plačiausią pasiūlą, tad ten pasižvalgyti ir rekomenduojame.
  • Obuolio figūros formą turinčios moterys dažniausiai stengiasi paslėpti savo pilvuką. Geriausiai tai padėti padaryti gali „apkritę“ drabužiai. Tobulas pasirinkimas – tunikos. Tuo pačiu obuolio figūros tipą turinčios moterys dažniausiai gali pasigirti didele krūtine, tad rekomenduojame ją kuo labiau išryškinti.
  • Kriaušės tipo figūra pasižymi nedidele krūtine ir tuo pačiu nemažais klubais. Pastaruosius sulyginti galima labai nesunkiai: pasirinktas drabužių derinys turi viršuje būti raštuotas/margas, o apačioje vienspalvis. Taip pavyks sukurti tinkamą optinę iliuziją.
  • Trikampio formos figūra, priešingai, dažniausiai pasižymi labai didele krūtine ir siaurais klubais. Vizualiai pagerinti galite pasirinkę atvirkštinį nei „kriaušės“ būdą. Tuo pačiu vizualiai krūtinę didina įvairiausi raukinukai, papuošimai.
  • Banano formos figūrą turinčios moterys dažniausiai neturi jokių iškilumų, kuriais galėtų didžiuotis. Žinoma, tokiu atveju dailiosios lyties atstovės dažniausiai būna labai „kūdos“, tad tai galia išnaudoti pasirinkus apkritusius drabužius. Over size tipo megztukai puikiai atrodo ant aukštų ir lieknų panelių.

Pabaigai

Tinkamas pasirinkimas gali garantuoti, jog kiekvieną dieną atrodysite nuostabiai. Kiekviena moteris turi rengtis taip, kad keliaudama gatve atrodytų tarsi keliaudama raudonu kilimu. Pirmiausia ką jums reikia padaryti – tiksliai išsiaiškinti, kokio tipo figūrą turite. Drabužiai internetu patenkins kiekvienos, net ir pačios išrankiausios moters poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *